Gorenje parni generator SGD2800WV
Original price was: 338,00 KM.206,00 KMCurrent price is: 206,00 KM.
Na stanju
Ušteda 132,00 KM (39%)
Akcija se završava za
Na stanju
- Keramički premaz – Savršeno klizanje i ravnomjerna raspodjela pare
- Bezbrižno peglanje – Podesite temperaturu i paru
- Klizi glatko – Puno malih otvora za paru
| Proizvođač | Gorenje |
| Model | SGD2800WV |
| Snaga | 2800W |
| Kapacitet spremnika | 1.7 litara |
| Kontinuirana para | 140 g/min |
| Dodatni udar pare | 500 g/min |
| Podloga | Keramička |
| Zaštita protiv kamenca | DA |
| Automatsko čišćenje | DA |
| Automatsko isključivanje | DA |
| Sistem protiv kapanja | DA |
| Visina | 268 mm |
| Širina | 226 mm |
| Dubina | 396 mm |